DOTCOMSecrets
The Underground Playbook For Growing Your Company Online...
DARMOWA KSIĄŻKA DLA KOBIET !
 
"SUPER WOMAN"
 
O Czym jest Książka "Super Woman"
"Super Woman" jest to pozycja obowiązkowa dla kobiet, które naprawdę na poważnie chcą zmiany w swoim życiu. Jeżeli czujesz, że życie ucieka Ci przez palce to ta książka jest właśnie dla Ciebie!

"Super Woman" przeprowadzi Cię krok po kroku do jasno sprecyzowanego planu osiągnięcia Twojego celu.

"Super Woman" to skrót do tego:
 "
Jak Być Super Kobietą We Własnych Oczach i Oczach Innych" 
 
1
wysyłka
Gdzie wysłać książkę?
2
Twoje Dane
Płatność
Gdzie wysłać książkę
*Normalnie sprzedajemy ten program za 197.00 zł ale kupiliśmy go dla Ciebie! Prosimy tylko, żebyś zapłaciła za wysyłkę i koszty pakowania (tylko 9,97 zł gdziekolwiek na terenie Unii Europejskiej). Twoje informacje są bezpieczne i nie będziemy się nimi z nikim dzielić.
Gdzie Wysłać Twoją DARMOWĄ Książkę?
UWAGA! Liczba DARMOWYCH Książek Jest Ograniczona!
1
Zobacz Co Znajduje Się W Środku Tej Darmowej Książki...
 • KLAROWNOŚĆ TWOJEJ WIZJI ŻYCIOWEJ...
  Klarowność jest podstawą Twojej zmiany. Pomogę Ci odnaleźć czego tak na prawdę chcesz, co chcesz osiągnąć w życiu.
 • ZARZĄDZANIE SOBĄ W CZASIE...
  Przedstawię Ci jakich narzędzi używać, aby planować dojście do Twoich celów oraz w jakiej kolejności je wykonywać, żeby osiągnąć wysoką produktywność.
 • ZARZĄDZANIE SWOJĄ ENERGIĄ...
  Dowiesz się jak efektywnie zarządzać swoją energią i mieć zawsze siłę do wykonywania zadań przybliżających Cię do sukcesu.
 • WYZNACZANIE CELÓW TAK ABY SIĘ SPEŁNIAŁY...
  To dzięki tej metodzie wyznaczania celów najbogatsi ludzie na świecie programują swoją podświadomość i dochodzą zawsze tam, gdzie chcą.
 • METODA PRACY Z PODŚWIADOMOŚCIĄ...
  Przeprowadzę Cię przez proces wstawiania celu w Twoją przyszłość, gdzie twoja podświadomość zostanie zaprogramowana na Twoje cele.
 • WYZNACZANIE PRIORYTETÓW...
  Zajmiemy się Twoimi priorytetami, tak abyś wiedziała na co masz się nastawiać codziennie, na czym masz skupiać swoją uwagę.
Zobacz Co Inni Mówią O Kursach Eweliny!!!
"Szkolenie Super Woman"
"Szkolenie Osiągnij Wysoką Produktywność"
"Szkolenie Efektywne Kreowanie Przyszłości"
"Szkolenie EKP"
Spiesz Się DARMOWA Oferta Jest Bardzo Limitowana...
DLACZEGO STWORZYŁAM "SUPER WOMAN"
Co Mam Zrobić Aby Odebrać Książkę???
Tak jak wspomniałam powyżej, ta książka jest darmowa. Jedyne o co proszę to abyś pomogła mi pokryć koszty wysyłki
i pakowania książki w dowolne miejsce w Uni Europejskiej za 9.97 zł

A, i jeśli się zastanawiasz...

 
Nie Ma Żadnego Haczyka!
1
Pozwól że ci wytłumaczę dlaczego....

Istnieją dziesiątki powodów ale cztery głowne to...

1. Jest to mój sposób, żeby uczcić 40.000 fanów na Facebook-u. Bardzo Wam dziękuję że ze mną jesteście i mogę was inspirować każdego dnia...

2. Uważam że w dziesiejszych czasach wszyscy powinniśmy sie edukować i w ten sposób chcę Was zachecić do rozwoju osobistego. Jestem pewna, że ta pozycja Cię zainspiruje i pomoże Ci być lepszą wersją samej siebie.....

3. Sama bardzo bym chciała w przeszłości otrzymać podobną książkę, dzięki temu zaoszczędziła bym kilka lat miotania się i szukania właściewej dla siebie drogi. Jestem pewna, że właśnie ta książka będzie dla Ciebie takim przełomowym kamieniem milowym...

4. Moją misją w życiu jest prowadzenie ludzi do sukcesu oraz wydobycie ich prawdziwego potencjału. Od 2011 r. w moich szkoleniach On-Line i wydarzeniach na żywo wzięło udział kilka tysięcy osób. Wiem ile mam jeszcze do zrobienia i dzięki tej książce chę dotrzeć do nowych osób i zainspirować je do lepszego życia...
 
100 % GWARANCJI...  
 
Jestem pewna w 100%, że moja książka Ci się bardzo spodoba, a jeśli by tak nie było to zwrócę Ci całkowicie poniesione przez Ciebie koszty wysyłki 9,97 zł i będziesz mogła zatrzymać książkę.

Dokładnie tak. Nawet nie będziesz musiała mi jej wysyłac z powrotem. Wystarczy że wyślesz nam emaila lub zadzwonisz na numer który widniej na rachunku a my zwrócimy Ci natychmiast poniesione przez Ciebie koszty wysyłki bez zadawania zbędnych pytań.

Brzmi w porządku?
 
To Jest Naprawdę Bardzo Limitowana DARMOWA Oferta Więc Odbierz Swój Egzemplarz Zanim Się Wszystkie Rozejdą...
P.S. Na wypadek jeśli jesteś osobą podobną do mnie i od razu bez czytania przeskoczyłaś na koniec strony tutaj jest moja propozycja...


Możesz odebrać moją najnowszą książkę "SUPER WOMAN" całkowicie za darmo pomagając mi jedynie pokryć koszty wydruku i wysyłki w dowolne miejsce w Unii Europejskiej za jedyne 9,97 PLN... 
 
Jestem pewna w 100%, że moja książka Ci się bardzo spodoba, a jeśli by tak nie było to zwrócę Ci całkowicie poniesione przez Ciebie koszty wysyłki 9,97 zł i będziesz mogła zatrzymać książkę.

Więc NACIŚNIJ na przycisk poniżej i odbierz swoją DARMOWĄ kopię. TO NAPRAWDĘ BARDZO LIMITOWANA OFERTA...